O firmie

Firma TAKSATOR Bartosz Glazer działa na rynku nieruchomości od 2015 r. Siedziba firmy znajduje się w Koninie przy ul. Wojska Polskiego 15C. Od roku 2017 funkcjonuje również biuro firmy w Kole przy ul. Toruńskiej 42. Obecnie działalność firmy TAKSATOR, poza wyceną nieruchomości skupia się na pośrednictwie w obrocie nieruchomościami (www.hossa-nieruchomości.pl) oraz zarządzaniu nieruchomościami (www.taksator.pro).

TAKSATOR Bartosz Glazer rzeczoznawca majątkowy konin logo

Klienci firmy TAKSATOR

Wychodząc z założenia, że naszym największym kapitałem firmy są jej zadowoleni Klienci, czuwamy nad jakością wykonywanych opracowań oraz terminowością realizowania prac.

Zaufanie naszych Klientów zdobywamy poprzez indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz otwarcie na specyficzne potrzeby.
Oferujemy nasze usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych, instytucji sektora finansowego i publicznego oraz kancelarii prawnych i komorniczych.
Przedmiotem realizowanych przez firmę TAKSATOR zleceń wyceny są nieruchomości mieszkaniowe, grunty oraz nieruchomości komercyjne.

Obszar działania

TAKSATOR Bartosz Glazer świadczy kompleksowe usługi związane z określeniem wartości nieruchomości na terenie powiatu konińskiego i kolskiego. Naszym Klientom gwarantujemy, że wykonana przez nas wycena nieruchomości będzie sporządzona w sposób rzetelny i terminowy.

O mnie

Właściciel firmy – Bartosz Glazer – jest z wykształcenia magistrem ekonomii, od lat zajmującym się obsługą rynku nieruchomości (jako zarządca nieruchomości, pośrednik, a także doradca w dziedzinie rynku nieruchomości). Uzyskawszy licencję rzeczoznawcy majątkowego (nr Uprawnień – 7190) – świadczy usługi wyceny nieruchomości.

Potrzebujesz informacji?
Scan the code